מדיניות

תנאים כלליים לעסקה

הבהרות לתנאי העסקה (הבהרות אלה מהוות חלק בלתי נפרד מתנאי העסקה).

מדיניות החלפות והחזרות:

ניתן להחזיר כל תכשיט (למעט תכשיטים מהקולקציות השונות). תוך 90 יום ממועד החשבונית ולקבל החזר כספי מלא וזאת אך ורק במידה ולא נעשה שימוש כלשהו בתכשיט ושהתכשיט נותר במצבו המקורי כפי שהיה במועד החשבונית. לעניין זה חוות דעתו של נציג "B.D DIAMONDS" תהא הקובעת.

ניתן להחזיר כל תכשיט מקולקציות BD DIAMONDS תוך 30 יום ממועד החשבונית ולקבל החזר כספי מלא וזאת אך ורק במידה ולא נעשה שימוש כלשהו בתכשיט ושהתכשיט נותר במצבו המקורי כפי שהיה במועד החשבונית. לעניין זה חוות דעתו של נציג "B.D DIAMONDS" תהא הקובעת.

ניתן להחליף כל תכשיט תוך 90 יום ממועד החשבונית וזאת אך ורק במידה ולא נעשה שימוש כלשהו בתכשיט ושהתכשיט נותר במצבו המקורי כפי שהיה במועד החשבונית. במידה והלקוח יבחר להחליף את התכשיט שרכש בתכשיט יקר יותר – ישלם הלקוח את ההפרש. במידה והלקוח יבחר בתכשיט זול יותר, יקבל הלקוח החזר כספי או זיכוי על ההפרש, לפי בחירותו. הלקוח זכאי להחלפת פריט פעם אחת בלבד בכל קניה. לעניין זה חוות דעתו של נציג " B.D DIAMONDS " תהא הקובעת.

את הזיכוי הכספי יקבל הלקוח תוך 30 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית, כלומר עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה, הזיכוי יבוצע ע"י B.D DIAMONDS"" .

ניתן להחליף כל תכשיט ללא הגבלת זמן בתכשיט שווה ערך במחירו או יקר ממנו. הערכת שווי התכשיט המוחלף תעשה ביום ההחלפה ועל יד נציג B.D DIAMONDS"" בלבד.

לא ניתן להחזיר / להחליף פריטים שעוצבו ו/או יוצרו על פי הנחיות הלקוח לרבות עיצובים מהקולקציה בהם משובצים יהלומים מיוחדים שנרכשו במיוחד עבור הלקוח ולפי דרישתו.

בקרת איכות:

כל תכשיט היוצא מבית המלאכה של B.D DIAMONDS"" נארז ונשלח לאחר שעבר בדיקות בקרת איכות, כשהם באיכות הגבוהה ביותר.

אם המוצר, או חלק ממנו פגום או אינו מספק, אנו מתחייבים להחליפו או לזכות כספית את ערכו.

אחריות לכל החיים:

כל תכשיט הנקנה ב B.D DIAMONDS" " מגיע עם תעודת אחריות לכל החיים.

האחריות אינה כוללת נפילה ואבדה של יהלום ו\או אבן חן אחרת במשקל של 0.05 קראט ומעלה.

האחריות כוללת, ללא מגבלת זמן, נפילה ואבדה של יהלום ו/או אבן חן אחרת במשקל של עד 0.05 קראט.

הלקוח יהא זכאי לתיקוני מידות בטבעות ללא מגבלת זמן. יודגש כי הדברים אמורים אך ורק ביחס לטבעות בהן ניתן לבצע תיקוני מידה ולמידות הניתנות לביצוע, וזאת ע"פ חוות דעתו של נציג " B.D DIAMONDS ". על הלקוח לברר עניין זה לפני ביצוע הרכישה.

הלקוח יהא זכאי להברקה וחידוש ציפוי רודיום לטבעת אותה רכש, ללא מגבלת זמן. השרות הנ"ל אינו חל על תכשיטים שנרכשו ללא היהלום המרכזי \ תכשיט בלבד, בו משובץ יהלום מרכזי שלא נרכש מ- " B.D DIAMONDS".

הלקוח יהא זכאי לשיבוץ יהלום ו\או אבן חן אחרת שנפלה מהתכשיט ולא אבדה, ללא מגבלת זמן.

" B.D DIAMONDS "ממליצה לבטח כל תכשיט, בביטוח המבטיח כיסוי גם במקרה של אובדן\גניבה\נפילת אבן מהתכשיט וכיו". " B.D DIAMONDS " תשמח להעניק ללקוח הערכת שווי לצרכי ביטוח.

זכויות בעיצוב המוצר:

מלוא הזכויות בעיצוב המוצרים השונים הנם של "B.D DIAMONDS" בלבד, לרבות מוצרים שעוצבו על פי הנחיות הלקוח ועל פי עיצוב ייחודי אותו הוא הזמין. יובהר כי B.D DIAMONDS"" תוכל לעשות כל שימוש שתבחר בעיצובים שנעשו על פי הנחיות הלקוח וללקוח לא תהא כל דרישה ו\או טענה בקשר לכך.

תעודות:

יהלום במשקל של 0.50 קראט ומעלה הנרכש ב "B.D DIAMONDS" מגיע עם תעודה גמולוגית ממכון גמולוגי בינלאומי אשר מוכר לכל חברות הביטוח.

תכשיט הנרכש ב B.D DIAMONDS"" מגיע עם תעודה המפרטת את פרטי התכשיט והיהלומים, ממכון גמולוגי בינלאומי אשר מוכר לכל חברות הביטוח.

תכשיט ראשון הנרכש ב B.D DIAMONDS"" מגיע עם כרטיס BD CLUB המשמש כחבר במועדון היוקרה של "B.D DIAMONDS ".

כרטיס BD CLUB משמש בנוסף כתעודת אחריות לכל החיים על כל התכשיטים שנרכשו או ירכשו ע"י הלקוח.

ניתן לסרוק את הקוד על גבי הכרטיס לצפייה בפרטי תעודת האחריות.

כרטיס BD CLUB הינו ממוספר וניתן לשימוש ע"י הלקוח הרשום על גבי הכרטיס בלבד.

משלוחים:

כל תכשיט הנרכש ב "B.D DIAMONDS " זכאי למשלוח מבוטח ללא עלות עד בית הלקוח.

המשלוח יימסר אך ורק לכתובת הרשומה בדף המשלוח.

המשלוח יימסר אך ורק ללקוח או לבן משפחה עם הצגת תעודה מזהה.

זמן הספקת התכשיט יהיה עד 14 ימי עסקים.

אריזה:

כל תכשיט הנרכש ב B.D DIAMONDS מגיע עם קופסת תכשיטים יוקרתית ואריזה מהודרת.

צור קשר:

במידה ויש לך שאלות או הערות בנוגע לתנאים כלליים לעסקה, צור אתנו קשר בכתובת info@bddiamonds.com