מדיניות החלפות והחזרות:

 

ניתן להחזיר כל תכשיט (למעט תכשיטים מהקולקציות השונות). תוך 90 יום ממועד החשבונית ולקבל החזר כספי מלא וזאת אך ורק במידה ולא נעשה שימוש כלשהו בתכשיט ושהתכשיט נותר במצבו המקורי כפי שהיה במועד החשבונית. לעניין זה חוות דעתו של נציג "B.D DIAMONDS" תהא הקובעת.

ניתן להחזיר כל תכשיט מקולקציות BD DIAMONDS תוך 30 יום ממועד החשבונית ולקבל החזר כספי מלא וזאת אך ורק במידה ולא נעשה שימוש כלשהו בתכשיט ושהתכשיט נותר במצבו המקורי כפי שהיה במועד החשבונית. לעניין זה חוות דעתו של נציג "B.D DIAMONDS" תהא הקובעת.

ניתן להחליף כל תכשיט תוך 90 יום ממועד החשבונית וזאת אך ורק במידה ולא נעשה שימוש כלשהו בתכשיט ושהתכשיט נותר במצבו המקורי כפי שהיה במועד החשבונית. במידה והלקוח יבחר להחליף את התכשיט שרכש בתכשיט יקר יותר – ישלם הלקוח את ההפרש. במידה והלקוח יבחר בתכשיט זול יותר, יקבל הלקוח החזר כספי או זיכוי על ההפרש, לפי בחירותו. הלקוח זכאי להחלפת פריט פעם אחת בלבד בכל קניה. לעניין זה חוות דעתו של נציג " B.D DIAMONDS " תהא הקובעת.

את הזיכוי הכספי יקבל הלקוח תוך 30 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית, כלומר עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה, הזיכוי יבוצע ע"י B.D DIAMONDS"" .

ניתן להחליף כל תכשיט ללא הגבלת זמן בתכשיט שווה ערך במחירו או יקר ממנו. הערכת שווי התכשיט המוחלף תעשה ביום ההחלפה ועל יד נציג B.D DIAMONDS"" בלבד.

לא ניתן להחזיר / להחליף פריטים שעוצבו ו/או יוצרו על פי הנחיות הלקוח לרבות עיצובים מהקולקציה בהם משובצים יהלומים מיוחדים שנרכשו במיוחד עבור הלקוח ולפי דרישתו.

משלוחים:

כל תכשיט הנרכש ב "B.D DIAMONDS " זכאי למשלוח מבוטח ללא עלות עד בית הלקוח.

המשלוח יימסר אך ורק לכתובת הרשומה בדף המשלוח.

המשלוח יימסר אך ורק ללקוח או לבן משפחה עם הצגת תעודה מזהה.

זמן הספקת התכשיט יהיה עד 14 ימי עסקים.