תליוני יהלום

תליוני יהלומים בשלל עיצובים מרשימים

 

סדרת תליונים ושרשראות של BD DIAMONDS נוצרה בתשומת לב יתרה: השרשרת שלך כרוכה כל היום סביב צווארך, והתליון הוא הקרוב ביותר ללבך. בחרי לעצמך את החברים הקרובים ביותר אלייך מתוך מגוון רחב של תליונים ושרשראות מזהב, כסף ויהלומים. אם לא מצאת את השרשרת/תליון יהלום אותם חיפשת, צוות BD DIAMONDS ישמח לייצר עבורך תליון יהלום מעוצב שתרצי לשמור קרוב אלייך.

תליון יהלום – הבחירה המקורית

יש משהו בתליון שפשוט שונה מכל תכשיט אחר. לרוב הוא יהיה כרוך על צווארך כל היום ולעתים נדירות יוסר ממך. תליון יהלומים המונח רוב הזמן על לוח לבך צריך להיות בעל משמעות חשובה לך. במובנים רבים, צריך להיות בו משהו ממך. BD Diamonds גאה להציג קולקציות מדהימות של תליוני יהלומים שיגרום לך לשאת אותם בגאווה על צווארך ועל לבך במחירים שיתאימו לכל תקציב.

עיצובים מגוונים של תליוני יהלומים

רוצה למצוא את ה-תכשיט שיאפיין את המראה שלך ושילך איתך לכל מקום? פיסת יופי שתנצנץ על צווארך? בית המלאכה של BD Diamonds מציע עיצובים רבים ומגוונים של תליוני יהלום שאין למצוא בשום מקום אחר. אנו מעצבים כל תליון יהלומים בייצור עצמי ומוכרים אותם אצלנו באופן בלעדי.
עיצוב תכשיטי זהב משובצים ביהלומים היא אהבתנו הגדולה ואנחנו לא מקלים בה ראש. כל היהלומים המשובצים בתכשיטים שלנו מיוצרים על ידינו במפעל הממוקם בבורסת היהלומים ברמת גן ובפיקוח קפדני, עם תעודת אחריות לכל החיים ולאחר בדיקה במעבדה גמולוגית.

קניה ישירה ממפעל העיצוב והייצור

בקניה ישירה של תליוני יהלומים מהמפעל שלנו ישנם שני יתרונות שמייחדים אותנו על פני האחרים:

  • בין אם יש סמל מסוים החשוב לך, עיצוב המאפיין אותך או בעל אמירה שחשובה לך, או אפילו אם דמיינת מקום לתמונה היקרה לך מאוד, גם אם לא יימצא בין הדגמים המגוונים שלנו בדיוק את מה שדמיינת נישא על צווארך לנצח, נזמין אותך לעצב בליווי צמוד שלנו את העיצוב המדויק שראוי להניח על לבך.
  • נוכחנו לגלות שיחס אישי, איכות בלתי מתפשרת ומחיר נגיש אינם רעיונות העומדים בסתירה. ברכישה ישירה מיצרן אפשר לרכוש תליוני יהלומים במחיר שיתאים לתקציב שלך בסכום המשתלם ביותר שניתן למצוא בהתחייבות.

בבואך אלינו נעצב יחד את המתנה היפה והיוקרתית ביותר שנתת לעצמך עד כה.