בקיץ הזה תענדי זהב: תכשיטים מעוצבים הטרנדים החמים לשנת 2020

מדי שנה מתכנסת תעשיית התכשיטים בכנס JCK בלאס ווגאס. אל הכנס מגיעים מובילי עולם התכשיטנות לכמה ימים של חשיפות קולקציות, תצוגות והשראה. השנה זה לא קרה עקב משבר הקורונה העולמי והכנס נדחה. בכנס 2019 הצצנו באמתחתם של עשרות מעצבי תכשיטים מבטיחים וחזרנו עם מסקנות: מה נשאר, מה עבר ומה אהבנו במיוחד? ליקטנו עבורכם את הטרנדים החמים בעולם התכשיטים לנשים לשנת 2019-2020.

תכשיטים מעוצבים

פניני חוכמה: חזרתה של הפנינה

לא, אנחנו לא מדברים על מחרוזת הפנינים שקיבלת בירושה, אלא על שילוב אבן החן הנצחית בתכשיט קז'ואלי בהרבה: לשמחתן של אוהדות הז'אנר, נוכחנו לגלות עד כמה פנינה משתלבת היטב בעגילי חישוק זהובים, או פשוט ממלאת את מקומו של היהלום במרכזה של טבעת או בקצה העדיליון, והיא עושה זאת בחן רב, אם יורשה לנו. הזמנים השתנו והפנינים עברו כברת דרך בנוכחותם על גבי התכשיט ובהצהרה שהם משדרים. הפנינים של 2019-2020 מעודנות ופחות פומפוזיות, שואלות מעברן רק את מידותיהן הטובות. בין אם לדייט, לאירוע מיוחד או לפגישה חשובה, שילוב הפנינה בתכשיט משווה לכל הופעה מראה מעודן ונינוח.

מלכות החן: שילוב אבני חן בתכשיט

בין אם על עגילים, צמידי טניס, ואפילו (כן כן) טבעות אירוסין: אבני חן צבעוניות זוכות לעדנה מחודשת ומשתלבות טוב מתמיד בתכשיטים השאתן עתידות לאהוב. כידוע, אבני חן משתבצות באופן מחמיא ביותר לצד כל יהלום ומצליחות להאדירו כשחקניות חיזוק, אך אפילו אנחנו הופתענו לגלות כיצד מצליחות אבני החן לגנוב את ההצגה כשהן לגמרי לבדן. שילוב אבני החן בתכשיטים השונים גורם לכל הופעה, סטנדרטית ככל שתהיה, להיות צבעונית ובועטת בהרבה.

תגובת שרשרת: לגנוב את ההצגה עם ענק מרשים

תכשיטי פנינים

כן, אנחנו הישראליות נוטות להיות פרגמטיות ותמיד מצפות מהתכשיט שלנו שיהיה עדין וישתלב היטב בכל אירוע. אנו תרות אחר תכשיט כזה בכל חנות תכשיטים אליה אנחנו מגיעות, אך ניכר כי לקראת העונה הקרובה חל שינוי בהלך הרוח בקרב מעצבים ויצרנים, ושרשראות ענק עם נוכחות מרשימה נראות יותר ויותר. כן, הן לא רלוונטיות לכל שעה ביום, וגם לא לכל מאורע וסיטואציה, אבל אי אפשר שלא התרשם לטובה מעדי שתלוי על צוואר ומשווה לכל הופעה הצהרה ברורה של תעוזה והופך את העונדת אותו למרכז תשומת הלב.

מולטיקולור: יהלומים צבעוניים

נפתח באזהרה, מדובר בטרנד יקר במיוחד שלא מתאים לכל כיס, אך נוכחותם של היהלומים הצבעוניים תבעה התייחסות ולא הצלחנו לפסוח עליהם. בדומה להיווצרותו של יהלום רגיל, ישנם יהלומים נדירים יותר אשר מקבלים את צבעם הייחודי באופן טבעי. הגוונים הנפוצים יותר הינם גווני החום והצהוב, לעומתם ישנם צבעי הכחול, ירוק, אדום, ורוד וצבעים נוספים שנראים בטבע מעט מאוד. בשל נדירותם הם נחשבים נחלתה של אופנת ההוֹט קוּטוּר בלבד ומחירם בהתאם.

זה אלמנטרי: סמלים וצורות

אלמנטים, אלמנטים ושוב אלמנטים. אם בעבר שילוב אלמנטים בתכשיט היה נחשב "טאבו" שמעיד על חריגה ממסגרת הכללים המוכרים, הרי שהיום אפשר לראותם במגוון רחב של קטגוריות, מוכרות יותר (פרחים ומזלות) ומוכרות הרבה פחות (בעלי חיים ופירות) איננו יודעים האם אלו רשתות התכשיטים הגדולות שהפכו את השימוש באלמנטים ללגיטימי (הצ'ארמים של פנדורה והדובונים של Tous) או אולי זו רוח התקופה שמקדשת את האמירה אישית ופריצת הגבולות, אך נדמה שטרנד האלמנטים נמצא כאן כדי להישאר.

מוזמנים לעיין בקולקציות תכשיטי היוקרה שלנו ולהתעדכן במבצעי הקיץ בקטגוריית GIFTS4LIFE