בדרך הכלה: כל מה שאת צריכה לדעת על תכשיטי כלה ליום הגדול

אחרי משוכת טבעת האירוסין ואחרי שהתלבטנו ובחרנו את טבעות הנישואין, אנחנו סוף סוף יכולות להפנות את תשומת הלב לתכשיטים החשובים ביותר, הלא הם תכשיטי הכלה. ליום הגדול צריכים תכשיטים גדולים מהחיים אשר יפארו את המראה הכולל של כלת השמחה ויאדירו את מראה המעודן, הצחור והטהור. תכשיטי כלה יש לבחור בקפידה ובאופן מחושב, תוך שנלקחים בחשבון אלמנטים רבים, ביניהם גזרת ומראה שמלת הכלה, עיצוב השיער וגם האיפור. ריכזנו עבורך, הכלה שבדרך, מספר טיפים מכלות עבר אשר משתפות מניסיונן וחוכמתן. אלו הם כללי הברזל שצריך לקחת בחשבון כשמחפשים תכשיטים לכלה.

בלי לגנוב את ההצגה

טבעות יוקרה reine

הכלל הראשון הוא בסיסי ועם זאת החשוב ביותר: תכשיטי כלה נועדו להאדיר ולהשלים את המראה הכללי של הכלה ביום חתונתה, וכיאה לאקססוריז, פריטים קומפלמנטריים למראה שלם ומושלם, חשוב שבכל תהליך החיפוש וההתאמה תזכרי את מקומם כשחקני חיזוק. בעוד שביום יום לא היית חושבת פעמיים ועונדת ענק יהלומים או עגיל שיכלו לגנוב את ההצגה מהטוטאל לוק, את שמלת הכלה תלבשי פעם אחת בחייך, היא השחקנית הראשית ביום חתונתך ויש להתייחס אליה בהתאם. לרוב, רצוי להימנע מעגילי כלה כבדים בעלי נוכחות דרמטית באופן מיוחד, או עדי בעל נוכחות מוגזמת ופומפוזית שיגנוב את תשומת הלב מהשמלה אל אזור הכתפיים בלבד. ישנן, כמובן, שמלות יוצאות דופן שיוכלו להלום תכשיטי כלה בעלי נוכחות גבוהה יותר, כמו למשל גזרת סטרפלס שמזמנת שרשרת, או שמלה חלקה ללא טקסטורה שיכולה להלום עגילים או נזר מרשים בעלי אלמנטים בולטים.

Less is more

כמו שמלות הכלה, כך גם התכשיטים המשלימים אותה: כלות ישראליות רבות נוטשות את המחוכים, הקצפות והטולים ובוחרות בגזרות דקות של בדי תחרה צמודים ואף טופים עם כתפיות דקיקות שמזכירים בגזרתם גופיה פשוטה. תכשיטי הכלה לא נשארים אדישים, ועוברים יחד עם המראה הכולל טרנספורמציה אל עבר התחכום שבמראה הפשוט והטוב. רבות הכלות אשר בוחרות שלא להתייחס אל הטרנדים הנוכחיים ולצעוד אל החופה בתכשיטים קלאסיים על- זמניים שיהיו נכונים גם בעוד עשורים קדימה. ענידת עגילי כלה מעוטרים פנינה, עגילי חישוק מוזהבים או עגילי יהלום צמודים תוכל להבטיח שגם בעוד עשרות שנים, כשתביטי בתצלומים מיומך הגדול המראה שלך עדיין יראה רלוונטי ו-Up to date. גם עם הכלל הזה אפשר להתחכם, כמובן, ולהניח שאם תלבשי שמלת כלה פשוטה באופן יחסי תוכלי לזהור דווקא דרך תכשיטי יהלומים שתבחרי לענוד לצידה. התשובה היא כמובן לא חד משמעית, וכל עוד תכשיטי הכלה אינם מאפילים על השמלה שבחרת לך, תוכלי לענוד אותם בלב שלם וראש שקט.

תעשי רק מה שאת אוהבת

יום החתונה מזמן אין ספור התלבטויות וירידה לפרטים קטנים. בני משפחה, חברים, ושלל אנשי מקצוע אשר מעורבים בתהליך יביעו דעתם על ההחלטות שקיבלת, לחיוב או לשלילה, אך טיפ הזהב החשוב ביותר שצריך לאמץ בכל בחירה שתעשי בכלל ובבחירת תכשיטי כלה בפרט הוא להרגיש בנוח עם הבחירה שלך. מלבד טבעת אירוסין מיוחדת, תכשיטי הכלה שתבחרי צריכים ללוות אותך במהלך היום הגדול, מההתארגנות, דרך הצילומים ועד לערב החתונה. חשוב שתרגישי בנוח עם התכשיטים שתענדי, שתחושי גאווה לשאת אותם וכמובן שיעניקו לך נוחות מרבית. אם טרם מצאת את התכשיט האחד והיחיד (ואנחנו לא מדברים על החתן) אנשי המקצוע של BD DIAMONDS ישמחו לייעץ, לעצב וליצור עבורך תכשיטים אשר ילוו אותך ביום חתונתך ויקלעו לטעמך האישי בדיוק, שיהיה במזל!