תכשיטים בעיצוב אישי

תכשיטים בעיצוב אישי - BD DIAMONDS
תכשיט בעיצוב אישי - BD DIAMONDS

אנו מתמחים בייצור תכשיטים בעיצוב אישי לפי בקשה אישית ומגשימים חלומות ללקוחות שלנו. אם ברצונך לרגש ולהפתיע בתכשיט מיוחד לאדם שיקר ללבך או אפילו לפנק את עצמך, BD DIAMONDS היא הכתובת עבורך. במשך השנים למדנו לעמוד בכל אתגר שמציבים לנו, אם מדובר בהכנת תכשיט מתמונה שנשלחת אלינו עם שינויים לפי דרישה ותקציב או אם מדובר בתכנון ועיצוב תכשיט לפי דמיון הלקוח.

תהליך תכנון ויצרה של תכשיט בעיצוב אישי:

אופציה ראשונה – פגישה בבית, אנו מגיעים עד אליכם לייעץ ותכנן את התכשיט המושלם.

אופציה שניה – פגישה במשרדינו, התרשמות ממבחר רב של תכשיטים וקבלת השראה.

כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר, לתאם פגישה ואת/ה במרחק נגיעה מהתכשיט עליו חלמת.

אנו  מבטיחים ליצור את שחלמתם עליו, נתכנן אתכם, נמליץ לכם על השילובים הנכונים לפי טעם ותקציב. אנו נשתף אתכם בתהליך הכנת התכשיט, המודל ישלח לקבלת אישור סופי לפני ייצור.

סוגי התכשיטים שניתן לייצר בסטודיו:

כל תכשיט אשר חלמת עליו, תכשיט שיבטא ויזואלית את האישיות שלך והייחודיות שלך.  אנו נייצר כל ז'אנר ולכל מטרה. מתכשיטים בעיצוב אישי לאישה, תכשיטים בעיצוב אישי לגבר, טבעת, צמיד, שרשרת, עגילים, טבעת נישואין בעיצוב אישי וטבעת אירוסין בעיצוב אישי.

 התוצר הסופי הוא תכשיט בעיצוב אישי בלעדי עם אמירה אישית שלא רואים בשום מקום, כל דבר שפרי דמיונך חושק בו אנו נייצר, בדיוק כמו
חליפה שנתפרה לפי מידותיך.

אנו מחדשים ומעצבים טבעות נישואין

לאורך השנים התכשיט היקר לנו ביותר עשוי להישרט, להישחק ואף להיראות לנו ארכאי ולא מחמיא. טבעת נישואין, בדומה לנישואין עצמם, יש לשמר ולטפח. טבעות נישואין רבות מוצאות את דרכן למגירה במרוצת השנים, לעיתים כיוון שאינן מתאימות יותר לקוטר האצבע המורה, ולעיתים בגלל צו האופנה או הטעם המשתנה של העונד/ת אותה.
ב- BD DIAMOND ניתן לחדש ולעצב טבעות נישואין, החל מהחלקת שריטות, דרך שיבוץ יהלומים או אבני חן ועד לשינוי עיצובי כולל של הטבעת, אשר מעניק לה אינטרפרטציה חדשה ועדכנית, בהתאם לבקשתכם.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים: