טרנדים בתחום תכשיטי גברים לשנת 2019-2020

בשנים האחרונות נראה שגברים ישראלים מעזים יותר להתקשט בתכשיטים. אם פעם הסגנון הבוהמייני על כל האקססוריז שלו היה נחלתן של נשים בלבד, הרי שהיום אפשר לראות גם לא מעט גברים מתהדרים בשרשראות, צמידים וטבעות בסגנון זה. גם בסגנון היוקרתי, בתכשיטי הזהב והיהלומים אפשר לראות שינוי, ויותר ויותר גברים ישראליים מרשים לעצמם ורוצים להרגיש עוצמתיים יותר, מרשימים יותר ויש שיגידו גם מושכים יותר.

שרשראות לגבר

שרשראות לגבר

יש לא מעט גברים שהולכים עם שרשראות והשרשראות הללו ברובן הן שרשראות עבות. אך בשנים האחרונות ובעיקר בשנת 2018 ניתן לראות את השרשראות הדקות מככבות. אלו בדרך כלל שרשראות פשוטות, לא מצועצעות מידי ולא בולטות מידי, שרשראות שהן חלק מלוק נקי מה שגברים היום רוצים לשדר. שרשרת כזו צריכה להיות שרשרת מינימליסטית, שרשרת שלא הופכת להיות העיקר במראה החיצוני אלא משתלבת עם המראה הכללי. היא יכולה להיות עם לולאות קטנות, מזהב אם רוצים שהיא תבלוט ומכסף אם רוצים שהיא תהיה יותר סולידית.

טבעות לגבר

טבעות היו בעבר נחלתם של גברים רק כשמדובר היה על טבעות נישואין. היום יש אומנם יותר גברים שהולכים עם טבעות נישואין מאשר פעם אך יש גם לא מעט מהם שהולכים עם טבעות נוספות מעבר לטבעת הנישואין או כאלו שלא עונדים טבעת נישואין והולכים עם טבעות אחרות. בשנת 2018/19 היה ניתן לראות את המתכת הלבנה כשולטת בתכשיטי הגברים מה שרק חיזק מגמה של שנים ארוכות, מתכות לבנות כמו כסף או זהב לבן או מתכות תעשייתיות כמו טיטניום או נירוסטה.

צמידים תכשיטים לגבר

שימור תכשיטי זהב

הצמידים הפופולאריים ביותר לגברים הינם צמידים מטיטניום, כסף או זהב. בשנה האחרונה ניתן לראות יותר צמידים עם עיצוב אישי אצל גברים, מה שהיה פחות נראה בעבר. טרנד זה מבטא את הצורך הגובר והולך בביטוי אישי, כחלק מעולם בו רבים מנסים לתת את האמירה שלהם. צמידים נמצאים אצל גברים רבים באותו גובה כמו שעוני היד, והם מתייחסים אליהם בהתאם. אך ההבדל היחיד בין שני אלו הוא הסגנונות הרבים שקיימים בצמידים לעומת שעוני יד.

תכשיטי גברים הולכים והופכים לפופולאריים יותר ויותר ובשנת 2019-2020 כבר אפשר לראות סוגים רבים של גברים שעונדים תכשיטים בשלל סגנונות. יש את אלו שיודעים מה הם רוצים ואם אתם לא מאלו אך אתם רוצים לענוד תכשיטים, תזכרו שתכשיט היא פריט לבוש לכל דבר וכדאי מאוד ללכת לקנות עם מי שסומכים עליו או אם מי שעוסק או עוסקת בתחום הסטיילינג