טבעת אירוסין זהב לבן או זהב צהוב?

אוטוטו הרגע מגיע, הרגע בו תציע נישואין לזו שאתה רוצה לבלות איתה את שארית חייך, לבנות אותם ולהקים משפחה. ההתרגשות רבה וההכנות בשיאן, ואתה חייב לקנות את הדבר החשוב ביותר לאירוע הזה – טבעת אירוסין. אתה יודע שהיא רוצה טבעת זהב ויודע גם שגם זהב לבן וגם זהב צהוב יכולים ללכת. אז במה כדאי לך לבחור? האם עדיף לקנות טבעת אירוסין זהב לבן או זהב צהוב? אז אם גם אתה מהמתלבטים והמסתבכים, הנה כמה הבדלים וכמה יתרונות שיש לשני הסוגים, ושיסייעו לך לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך.

טבעות אירוסין זהב צהוב – יתרונות 

מחפשים טבעת אירוסין זהב לבן או זהב צהוב? להתרשמות וצפייה ב- קטלוג 2019 - BD תכשיטי יוקרה

טבעת אירוסין זהב צהוב הידועה גם בשם טבעת אירוסין קלאסית היא בעלת כמה יתרונות שחשוב להכיר. ראשית, הזהב הצהוב הוא זהב שנחשב לעמיד מאוד לאורך זמן, והרי אתה לא קונה טבעת לתקופה קצרה… בנוסף, זהו צבע מרשים מאוד ויש שיגידו מרשים יותר מהזהב הלבן בגלל הצבע הקלאסי והמקורי.

עוד דבר שחשוב לדעת על טבעות אירוסין זהב צהוב הוא שאם בוחרים יהלום שמתאים לצבע הצהוב עשויה להתקבל הטבעת המושלמת. חשוב גם לדעת שכשיש הגבלה בתקציב ולרובינו יש, בחירה בזהב צהוב תשאיר לנו עוד מהתקציב ליהלום יקר יותר כך שהגמישות בבחירת היהלום תהיה רבה יותר. אך מה עם זהב לבן? הנה כמה יתרונות שלו שחשוב להכיר לפני שבוחרים את טבעת האירוסין הנכונה.

יתרונות הזהב הלבן

טבעת אירוסין זהב לבן גם היא אופציה מצוינת עבור מי שמחפש טבעת יפה ומרשימה לבת זוגו. הטבעת עם הזהב הלבן נחשבת ליוקרתית יותר, גם בעיניהם של אנשי מקצוע בתחום כך שמי שמחפש את הפאר וההדר ימצא אותו בזהב לבן. זהב לבן גם משתלב טוב יותר עם יהלומים וברוב המקרים טבעות אירוסין יוקרתיות זהב לבן מגיעות ביחד עם יהלומים. זהב לבן גם מתאים לאנשים בעלי גוון עור בהיר או גוון עור כהה לעומת זהב צהוב שמתאים יותר למי שיש לו גוון עור בהיר בלבד.

אלו אם כן היתרונות של טבעות אירוסין מזהב צהוב וטבעות אירוסין מזהב לבן. חשוב לזכור שלא משנה באמת מהן היתרונות של כל אחת מהאופציות, בסופו של דבר מה שיכריע הוא הטעם של מקבלת הטבעת. איך עושים את זה? אם הצעת הנישואין היא בהפתעה אפשר וכדאי לגייס לעניין חברה טובה או אחות, אחת שמכירה את הטעם של המיועדת ויכולה ללוות במהלך הקנייה בשביל לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

לצפייה בקטלוג טבעות אירוסין מבית BD Diamonds