זהב לבן

טבעות אירוסין זהב לבן - קטלוג דגמי 2019

טקס האירוסין הוא הטקס שבו מקבלת הכלה הבטחה מפורשת של בן הזוג המיועד, שהוא אכן ימלא את חובתו ויישא אותה לאישה כדת משה וישראל. בעת החדשה חל פיחות במשמעותו של האקט הזה, אבל בשנים האחרונות ניכרת פריחה מחודשת של האירוסין. הכרזת האירוסין מלווה בדרך כלל במתן תכשיט שרכש הבעל המיועד, לאשתו המיועדת. טבעות אירוסין זהב לבן או צהוב, עם יהלום או בלעדיו, הפכו במהלך השנים לתשורה הולמת, אשר על הגבר המבקש את ידה של זוגתו המיועדת, להביא לכלה. מה המשמעות של טבעת אירוסין זהב לבן או זהב בכלל, ומדוע היא בעלת ערך רב יותר מאשר טבעת הנישואין? מדוע בטקס האירוסין יש אפשרות לתת טבעות אירוסין זהב לבן יהלום מרובע, ובטקס הנישואין עצמו הדבר אסור? כיצד קרה שטקס האירוסין חזר בשנים האחרונות לתפוס מדום חשוב בתהליך הקמת המשפחה? כל התשובות – בשורות הבאות.

טבעת אירוסין זהב לבן ומשמעותה

טקס הנישואין הוא אחד המשימות הקשות והמקודשות לקיום. לכאורה, כל זוג יכול להחליט מהיום למחר שהו בא בברית הנישואין. למעשה, הנישואין עצמם הם יותר מאשר טקס גרידא, והם מבטאים קיומו של משק בית משותף על כל ההיבטים השונים שלו. בחלק ניכר מהמקרים מדובר גם על איחוד נכסים. ואולם בעת המודרנית, צעירים רבים לומדים או רוכשים מקצוע הדורש השקעה ניכרת של ממון וזמן, בזמן הזה אי, מן הסתם, אפשרות לחיות ביחד. לפיכך קורה לא פעם שהאירוסים נמשכים עד לשלב שבו הזוג יכול להרשות לעצמו לנהל משק בית ברמת חיים סבירה, ולממן את החיים של באופן עצמאי. טבעות אירוסין זהב לבן הן, לפיכך, ביטוי נאות למחויבות של הגבר כלפי בת זוגו המיועדת. אמנם הנישואין לא יצאו אל הפועל, אבל המחויבות של בני הזוג האחד כלפי ראותו קיימת גם קיימת.

 

ערכה של טבעת אירוסין זהב להן יהלום מרובע

אחת הקביעות של חכמי הדת היהודית בכל הקשור בטבעת הנישואין עצמה, היא שהטבעת הזאת איננה יכולה להכיל קישוטים מיותרים, לא כל שכל יהלומים מכל סוג שהוא. גם החתנים העשירים ביותר אינם יכולים, לפיכך, להעניק לבת זוגם טבעת נישואין יקרה, שהחלק היותר יקר בה הוא היהלום. ההיגיון מאחורי הקביעה הזאת היא חוסר היכולת לקבוע את ערכו של היהלום שבטבעת, והאפשרות הסבירה שבכוונה או במזיד, יעניק החתן לאשתו טבעת אירוסין זהב לבן, עם יהלום העל ער כספי נמוך. על מנת למנוע תקלות מיותרות, טבעת הנישואין חייבת להיות חלקה וללא תוספות. זאת, אף שהזהב שממנו עשויה הטבעת יכול להיות יקר.

האירוסין והמחויבות בין בני הזוג

בניגוד לטבעת הנישואין, טבעת אירוסין איננה חייבת להיות צנועה ואין מגבלות באשר למראה שלה ובאשר ליהלומים שהיא יכולה להכיל בתוכה. לפיכך, עם השנים קרה דבר מעניין – דווקא טבעת האירוסין הפכה לבעלת המשמעות הן מבחינה כספית והן מבחינה הצהרתית. נכון להיום מוצעות ללקוחות המעוניינים סכך טבעות אירוסין זהב לבן עם יהלום מרובע, עם יהלומים בצבעים, בגדלים ובערכים כספיים משמעותיים ועוד מגוון רחב של תכשיטים מהסוג הזה.

אם יש לך עניין להעניק לזוגתך טבעת אירוסין זהב לבן יהלום מרובע, כמו גם מגוון רחב של טבעות מסוגים שונים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע המיומנים של  bddiamonds, יצרנית ומשווקת של תכשיטים מקוריים וייחודיים, נמנים עם המנוסים והאיכותיים בתחום. המקצוענים שלנו יתאימו עבורך את הטבעת הנכונה, המבטאת יותר מכל את הקשר בין בני הזוג.